"O’zbekneftgaz" AJ aksiyadorlari diqqatiga!
"O’zbekneftgaz"    AJning    imtiyozli    aksiyalari    egalariga    2018,    2019 va 2020 yil yakunlari   buyicha   har   bir   aksiyaning   nominal   qiymatidan 25% miqdorda dividend mablag‘lari to‘lab kelinmoqda.
"O’zbekneftgaz" AJ aksiyadorlariga hisoblangan dividend mablag‘larini o‘tkazib berishga tayyorligi ammo aksiyadorlar tomonidan bank rekvizitlarini taqdim etilmaganligi sababli dividend mablag‘larini utkazib berilishining imkoni mavjud emas.
Shunga kura, dividendlarni uz vaqtida olish maqsadida aksiyadorlardan (ularning vorislari yoxud merosxo‘rlari) "O’zbekneftgaz" AJning Aksiyadorlar bilan ishlash bo‘limiga murojaat qilishlarini va bank rekvizitlari (tranzit hisob raqami, bank STIR raqami, bank kodi, aksiyadorning plastik karta raqami) va pasport nusxasi taqdim etilishini suraymiz.

To the attention of the shareholders of Uzbekneftegaz JSC!
According to the results of 2018, 2019 and 2020, the owners of preference shares of Uzbekneftegaz JSC received dividends in the amount of 25% of the par value of the company's shares.
Uzbekneftegaz JSC is ready to transfer dividends to shareholders, but due to the failure of shareholders to provide their bank details, the transfer of dividends is not possible.
Based on this, in order to receive dividends in a timely manner, we ask shareholders (successors or heirs) to contact the Department for Work with Shareholders of Uzbekneftegaz JSC and provide bank details (settlement account, bank TIN, MFO bank, shareholder's bank card number) and a copy of the passport shareholder.